Dworek Arkadia logo

Śluby plenerowe Lublin

Ślub w plenerze

Ślub plenerowy w zabytkowym parku w Dworku Arkadia to niezwykłe i romantyczne wydarzenie, które zapewni niezapomniane chwile zarówno Młodej Parze, jak i ich gościom. Dworek Arkadia koło Lublina to pięknie odrestaurowany obiekt, który swoją architekturą i urokiem przyciąga uwagę odwiedzających.

sluby-plenerowe-3

Zaplanuj idealny
ślub plenerowy

Ślub plenerowy w Dworku Arkadia to nie tylko piękno otaczającego krajobrazu, ale także możliwość zorganizowania różnorodnych atrakcji dla gości. Można zorganizować romantyczną sesję zdjęciową lub pokaz sztucznych ogni, który dodatkowo ożywi atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Jesteś zainteresowany?
Wystarczy do nas zadzwonić!

manager

Ewelina Kaczmarska

sluby-plenerowe-6
Śluby plenerowe - Dworek Arkadia

Wymarzony ślub plenerowy

Zabytkowy park, w którym odbywa się ceremonia ślubna, jest otoczony bujną roślinnością i malowniczymi alejkami. To idealne miejsce dla par, które pragną wziąć ślub w otoczeniu natury i piękna. Wśród starych drzew i kwiatowych kompozycji można stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która dodatkowo podkreśli wyjątkowość tego dnia.

Profesjonalna
obsługa

Nie można zapomnieć o profesjonalnej obsłudze, która zadba o każdy detal i sprawi, że ślub plenerowy w Dworku Arkadia będzie przebiegał bez zakłóceń. Doświadczeni pracownicy dbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby Młoda Para mogła cieszyć się swoim wyjątkowym dniem.

Śluby plenerowe - Dworek Arkadia
sluby-plenerowe-5
sluby-plenerowe-1
Śluby plenerowe - Dworek Arkadia

Ślub plenerowy
w niepowtarzalnym
miejscu

Ślub plenerowy w zabytkowym parku w Dworku Arkadia to marzenie wielu par, które pragną wziąć ślub w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu. To idealne połączenie natury, historii i romantyzmu, które sprawi, że ten dzień będzie pamiętany przez wszystkich z ogromną radością i wzruszeniem.

Sprawdź dostępność terminu uroczystości

Planujesz uroczystość i chcesz upewnić się, że Twój wymarzony termin jest dostępny? Bez problemu sprawdzimy to dla Ciebie! Wybierz datę swojej uroczystości i prześlij nam wiadomość. My sprawdzimy dostępność terminu, a następnie skontaktujemy się z Tobą.