Dworek Arkadia logo

TOP 10 sal weselnych w Lubelskim

top-10-sal-weselnych-w-lubelskim

Spis treści

Organizacja ślubu to dla przyszłych Par Młodych duże wyzwanie, które wymaga szczególnej uwagi i starannego zaplanowania. Wybór odpowiedniej sali weselnej może zadecydować o charakterze i stylu całej uroczystości. Województwo lubelskie oferuje przyszłym nowożeńcom mnóstwo ciekawych lokalizacji idealnych na przyjęcie z okazji ślubu. Poznaj popularne i warte uwagi sale weselne, dzięki którym Twój ślub będzie wyjątkowy!

Sale weselne w Lubelskim – 10 propozycji

Dom Weselny Dworek Arkadia

Dworek Arkadia położony jest w malowniczej okolicy nieopodal Lublina, w miejscowości Piotrowice. Przyszli nowożeńcy mogą wynająć na wesele jedną z dwóch dużych i eleganckich sal weselnychSalę Kryształową lub Salę Balową. Organizacją całego przyjęcia według oczekiwań klientów zajmują się doświadczeni organizatorzy. Dzięki temu w dniu wydarzenia wszystko dopracowane będzie w najmniejszych szczegółach, a o zadowolenie gości w profesjonalny sposób zadba obsługa dworku. W Dworku Arkadia możliwe jest zorganizowanie wesel w kameralnym gronie lub przyjęć liczących nawet do 400 osób.

Dom Weselny Romax

Zlokalizowany na terenie Garbowa Dom Weselny Romax to propozycja doskonała na organizację miłych, rodzinnych przyjęć dla maksymalnie 350 osób. W pobliżu sali weselnej znajduje się kameralny dworek, w którym Para Młoda oraz goście mogą wynająć pokoje noclegowe.

Dwór Leśce

Miłośnicy staropolskiego stylu docenią wyjątkowy charakter zabytkowego Dworu Leśce. Obiekt znajduje się na trasie Lublin-Warszawa, dzięki czemu to dogodna lokalizacja dla osób przybywających zarówno z województwa lubelskiego, jak i z dalszych zakątków Polski.

Dom Weselny Wenecja

W Domu Weselnym Wenecja możliwa jest organizacja eleganckich przyjęć z okazji ślubu już od 20 do około 200 osób. Do dyspozycji gości jest duży, zielony ogród wokół obiektu.

Zajazd Gościnny

Kolejną propozycją wartą uwagi jest Zajazd Gościnny i schludna sala weselna, która pomieści do 220 gości. Zajazd zlokalizowany jest w miejscowości Motycz niedaleko Lublina.

Gościniec Wólka

Wnętrza w Gościńcu Wólka mają elegancki charakter, dlatego miejsce polecane jest w szczególności Parom Młodym marzącym o stylowym i luksusowym weselu. Przestrzenie dostępne w gościńcu umożliwiają organizację przyjęć do 250 gości.

Lawendowy Dworek

Sala weselna w Lawendowym Dworku sprawdzi się na przyjęcia weselne do około 100 gości. Obiekt dysponuje własną kuchnią, a Pary Młode mogą skomponować indywidualne menu. Osoby zaproszone na wesele mogą przenocować w hotelu znajdującym się na terenie dworku.

Hotel Luxor

Przestronna sala bankietowa znajdująca się w Hotelu Luxor to świetny wybór na organizację hucznych wesel z dużą liczbą gości. Obiekt pomieści nawet 500 osób, dostępne są miejsca noclegowe dla nowożeńców oraz zaproszonych osób.

Pałac Lubelski

Chcesz urządzić wesele w romantycznym stylu? Spokojna okolica Pałacu Lubelskiego oraz ekskluzywny charakter obiektu pozwoli urządzić niezapomniane przyjęcia do 140 osób. W pobliżu pałacu znajduje się Ogród Botaniczny i Muzeum Wsi Lubelskiej.

Hotel Korona SPA & Wellness

Hotel Korona położony jest w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego, pośród lasów i zielonych terenów. Pary Młode mogą zorganizować wesele w jednej z czterech sal. Maksymalna liczba gości weselnych to 250 osób. Hotel Korona oferuje gościom m.in. dostęp do basenu, strefy wellness i SPA.

Jak wybrać najlepszą salę weselną w Lubelskim?

Decydując się na wynajęcie sali weselnej w województwie lubelskim, należy mieć na uwadze lokalizację obiektu, warunki wynajmu oraz dostępne terminy na organizację przyjęcia. Oczywiście nie można pominąć także kwestii budżetu, który często ma wpływ na ostateczny wybór. Warto pamiętać, że elastyczne podejście właścicieli sal weselnych oraz ich gotowość do dostosowania oferty do indywidualnych oczekiwań klienta może mieć wpływ na ustalenie niższej ceny lub korzystniejszych warunków organizacji wesela.

Podsumowanie

Przyszłe Pary Młode mogą wybrać idealną salę na swoje wesele spośród wielu ciekawych propozycji. Na terenie województwa lubelskiego dostępne są eleganckie i stylowe obiekty, jak np. Dworek Arkadia, które pozwolą zorganizować przyjęcie nawet dla kilkuset osób. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę wynajęcia sali weselnej, ale również na jej lokalizację i możliwość pomieszczenia dużej liczby gości.